Deju grupa RITMS ir viena no pirmajām šova deju grupām Latvijā, kurā šobrīd veiksmīgi kopā darbojas gan amatieri, gan profesionāli dejotāji. RITMA  stils ir ļoti dažāds, tāpat kā notikumi, kuros redzamas dejotāju radošās izpausmes.

RITMS ir apliecinājis sevi dažādos laikos, dejotāju sastāvos kā arī deju virzienos. Šodien, apvienojot šova deju ar laikmetīgo deju, tiek veidotas ekspresīvas, emocionālas un piesātinātas horeogrāfijas. RITMA sniegums vienmēr ir krāšņs un emocionāls piedzīvojums skatītājam!

Laipni lūdzam atrast savu deju RITMU!!!

Deju grupa RITMS dibināta 1969. gadā, laikā kad estrādes mūzikas straujā attīstība Latvijā atstāja savu iespaidu arī uz deju, VEF Kultūras pils paspārnē izveidojās pirmā estrādes deju grupa Latvijā- RITMS. Tās vadītāja ilgus gadus bija horeogrāfe Gunta Leimane. RITMS ārti iekaroja skatītāju mīlestību un kļuva par populāru un aktīvi koncertūrējošu deju grupu. 80‘ gados RITMS sniedz vairāk kā 100 koncertus gadā gan Latvijā, gan ārpus tās robežām.

No 1992. līdz 2002. gadam RITMU vadīja horeogrāfe Reda Strauta. Šajā laika posmā RITMS bija dažādu konkursu un festivālu laureāti. RITMS dejotāji piedalījās dažādās teātra izrādēs un TV šovos. Tika veidotas radošas un visiem atmiņā paliekošas horeogrāfijas. Daudziem neaizmirstams ir krāšņais deju grupas RITMS 30 Gadu jubilejas koncerts!!!

Pašlaik RITMS ir deju grupa, kurā vienlaikus darbojas gan profesionāli dejotāji, gan amatieri. Pamatsastāvā aktīvā koncertdarbībā piedalās meitenes un puiši vecumā no 16 līdz 25 gadiem. Deju grupas dalībniekiem raksturīga atraisītība, emocionāls sniegums, artistiskums. RITMS ir vienmēr bijis pazīstams kā augsta līmeņa deju grupa ar kvalitatīvu izpildījumu un īpašām horeogrāfijām. Šodien, apvienojot skatuves un laikmetīgo deju, RITMS repertuārā veidojas īpaši ekspresīva, emocionāla un piesātināta horeogrāfija, kura uzrunā plašu skatītāju loku. Kopš 2002. Gada RITMA mākslinieciskā vadītāja ir horeogrāfe Elīna Gaitjukeviča.

Deju grupas RITMS 45 gadu jubilejas koncerts “Ceļojums dejā”

18. aprīlī plkst. 16.00 VEF Kultūras pilī deju grupa RITMS ielūdz uz savu 45 gadu jubilejas koncertu “Ceļojumu dejā”.

Savā 45 gadu jubilejas koncertā RITMS skatītājus pārsteigs ar deju daudzveidību, dejā apceļojot ugunīgos Balkānus, mežonīgo Āfriku, eleganto Franciju, eksotisko Ķīnu, Indiju un vēl daudzas citas pasaules malas ar īpaši veidotām laikmetīgās dejas, brodvejas džeza, stilizētas tautas dejas un citu deju stilu horeogrāfijām. Tiks izdejotas gan skatītaju visiemīļotākās dejas, gan arī pavisam jaunas un oriģinālas horeogrāfijas RITMS profesionālā sastāva un visu studijas dejotāju izpildījumā.
Koncertu vēl īpašāku padarīs RITMA draugi: dziedātāja Aija Vītoliņa, Tango Sin Quinto, Žoržs Siksna, Rīgas Improvizācijas teātris, Pulsa efekts, bērnu vokālais ansamblis Momo, cirka studija Jaunība un citi mākslinieki, kopā veidojot neaizmirsamu ceļojumu dejas pasaulē. Horeogrāfijas koncertam veidojuši tādi horeogrāfi kā laikmetīgās dejas apvienības “Dejas anatomija” dibinātāja, ilggadēja Cabaret izrāžu horeogrāfe un deju grupas RITMS vadītāja Elīna Gaitjukeviča, par 2014. gada Spēlmaņu nakts gada kustību mākslinieci atzītā Dailes un Liepājas teātra horeogrāfe Liene Grava, laikmetīgās dejas izrāžu horeogrāfs un pasniedzējs Dmitrijs Gaitjukevičs un mūziklu, operešu un kabarē zvaigzne gan Latvijā, gan aiz tās robežām Olga Spridzāne.
RITMS ir viena no pirmajām deju grupām Latvijā. Tā ir vienmēr bijusi augsta līmeņa deju grupa ar atraktīviem dejotājiem, kvalitatīvu izpildījumu un īpašām horeogrāfijām. RITMS ir sadarbojies ar Latvijas labākajiem māksliniekiem: Intaru Busuli, Lindu Leen, Instrumentiem, Valteru Krauzi, Labvēlīgo Tipu, Aiju Vītoliņu un citiem.
Biļešu cena: 7 EUR,- (līdz 6 gadu vecumam ieeja bez maksas)
Biļetes var iegādāties: Biļešu Paradīzes kasēs, www.bilesuparadize.lv vai VEF Kultūras pilī pirms koncerta.
Koncertu atbalsta: Rīgas Domes kultūras pārvalde, VEF Kultūras pils, D.Fab, tipogrāfija Gutenbergs

25/03/2015

RUDENS DEJAS 25.OKTOBRĪ plkst. 17.00 VEF KULTŪRAS PILĪ!

Deju grupa RITMS jauno deju sezonu iesāk ar koncertu RUDENS DEJAS. Koncertā būs redzamas dejas, kuras veidotas pie latviešu komponistu skaņdarbiem un tapušas pagājušās sezonas laikā, kā arī mūsu jaunākie deju nummuri un, protams, mūsu mīļākās dejas, kuras mums patīk un kuras mūs iedvesmo dejot! Uz skatuves kāps visas RITMA studijas grupas kā arī RITMA pamatsastāva dejotāji!
Lai jums raibs, saulains un dejas pilns rundens! Tiekamies 25.oktobrī plkst. 17.00 VEF Kultūras pils lielajā zālē!
Biļetes varēs iegādāties koncerta dienā VEF Kultūras pilī pirms koncerta.
Biļetes cena 4 EUR.

7/10/2014


Deju grupa RITMS ielūdz uz deju sezonas noslēguma koncertu 7. jūnijā!

7.jūnijā plkst. 17.00 uz VEF Kultūras pils skatuves deju grupa RITMS ieskandinās vasaru ar raibām, krāsainām un aizraujošām dejām. Šoreizi esam sagatavojuši koncertu, kas būs veltīts tieši latviešu mūzikai! Koncertā būs sajūtama 60., 70. gadu latviešu estrādes elpa, skanēs populārie hīti no 80., 90. gadiem, kā arī dejosim pie latviešu tautas mūzikas un mūsdienu latviešu komponistu skaņdarbiem.

Koncertā piedalīsies visas deju grupas RITMS studijas grupas, kā arī RITMA pamatsastāva profesionālie dejotāji.

Ieejas maksa: EUR 5.00
Biļetes var iegādāties: VEF Kultūras pilī pirms koncerta

10/05/2014

Deju grupa RITMS atkārtoti sniegs koncertu “Lai dzīvo mūzikli!”

Š.g. 17. novembrī plkst. 18.00 VEF Kultūras pilī pēc skatītāju pieprasījuma atkārtoti būs skatāms deju grupas RITMS koncerts, kurā skatītājiem tiks piedāvātas dejas no pasaulē slaveniem mūzikliem.

Svētku priekšvakarā pēc statītāju pieprasījuma deju grupa RITMS atkārtoti sniegs krāšņo un aizraujošo koncertu ”Lai dzīvo mūzikli!”. Koncerta programma pirmizrādi piedzīvojusi 2013. gada 8. jūnijā, kad izpelnījās atzinīgas atsauksmes. Koncertā piedalās gan deju grupas RITMS pamatsastāva, gan studijas dejotāji, veidojot krāšņu un piesātinātu deju kolāžu. Deju grupas RITMS 50 dejotāji vecumā no 8- 30 gadiem izpilda dejas no tādiem pasaulē slaveniem mūzikliem kā Cabaret, Dancing, Notre Dame de Paris, Nine, Chicago, Moulin Rouge, Hairspray, Saturday night fever u.c.

Koncerts „Lai dzīvo mūzikli” ir veltījums mūziklu horeogrāfijai, kas ir ļoti atvērts, iedvesmojošs un pozitīvs žanrs. Šajā vakarā laikmetīgā deja mīsies ar slaveno brodvejas džeza deju, rokenrols ar kabarē stilā veidotām horeogrāfijām, kas, vienai otru lieliski papildinot, radīs neaizmirstamu dejas ceļojumu laikā un telpā. Programma sastāv gan no emocionāliem deju priekšnesumiem, gan arī krāšņām un valdzinošām šova dejām. Savā dejotprasmē dalīsies arī paši mazākie deju studijas dalībnieki.

Biļetes cena: Ls 3.00/EUR 4.27
Biļetes var iegādāties: VEF Kultūras pilī pirms koncerta

22/10/2013

TANGO LĪNIJAS 5. un 6.novembrī “Artelī”

2012.gada aprīlī augstu skatītāju atsaucību un sajūsmu guvušais projekts atkal ir klāt! 7 profesionāli dejotāji piedāvā skatītājiem Tango kustību burvību un kaisli pašsacerētajā izrādē “Tango Līnijas”. Izrādes pamatā ir Tango. Tomēr tas nav klasiski iestudētais Tango deju projekts. Izrāde ir par Tango, ap Tango, līdzās Tango. Pamatu veido emocionālās asociācijas, sajūtas, pārdzīvojums, kas perfekti saplūst ar profesionālām mākslinieku kustībām un ķermeņa valodu, ekspresiju, trauslumu, iedvesmu un kaisli. To var nosaukt par muzikāli dejisku Tango kolāžu ar laimīgām beigām! Baudīt Tango Līnijas Jums piedāvā deju grupa “Ritms”, “Tango sin Quinto” mūziķu pavadībā, mākslinieciski gaumīgajā gandrīz teātrī “Artelis”, kur skatītājam būs iespēja ne tikai noskatīties izrādi, bet arī baudīt “Arteļa” piedāvātos ēdienus un dzērienus patīkamā atmosfērā pie iepriekš rezervētiem galdiņiem, nopērkot biļeti.
Uzvedums sastāv no divām daļām: vakara pirmajā daļā skatītāji varēs nobaudīt dejas izrādi “TANGO LĪNIJAS” (50 min) profesionālo dejotaju izpildījumā. Pēc neilga starpbrīža Tango sajūtu mūzikā turpinās “Tango sin Quinto” un Aija Vītoliņa (45 min).
Norises vieta: gandrīz teātris “Artelis” (Blaumaņa iela 32)
Izrāžu datumi: 2012.gada 5. un 6. novembris
Laiks: ieeja no pl.19.00, izrādes sākums pl.20.00
1.daļa = 50 min, 2.daļa = 45 min

Piedalās: Deju grupa RITMS, “Tango Sin Quinto” un Aija Vītoliņa (Amber)
Koncepcija: Elīna Breice
Horeogrāfija: Dmitrijs Gaitjukevičs, Elīna Breice, Liene Grava, Evita Birule un dejotāji
Producē: Skatuves Mākslas Producentu fonds
Atbalsta: Latvijas Kultūrkapitāla fonds
Biļetes: Biļešu paradīzes kasēs, www.bilesuparadize.lv

19/10/2012

Aicinam uz koncertu!

Deju grupas “RITMS” studija aicina uz deju sezonas noslēgumu koncertu. 25. maijā plkst. 19:00 VEF Kultūras pilī. Koncertā piedalīsies visas deju studijas “RITMS” grupas, kā arī deju grupas “RITMS” lieliskie pamatsastāva dejotāji! Koncerts būs kā atskaites punkts šīs sezonas padarītajam. Tiks izdejotas dažādu noskaņu, stilu, sajūtu un raksturu dejas.
Koncerta īpašie viesi- deju studijas “Intriga” (Jelgava) dejotāji.

Biļetes cena: 2 LVL,-
Biļetes iespējams iegādāties VEF Kultūras pilī pirms koncerta.

15/05/2012

16. un 22.aprīlī gandrīz teātrī “Artelis” plkst. 19:00
Dejas izrāde
TANGO LĪNIJAS

Izrādes pamatā ir Tango. Tomēr tas nav klasiski iestudētais Tango deju projekts. Izrāde ir par Tango, ap Tango, līdzās Tango. Pamatu veido emocionālās asociācijas, sajūtas, pārdzīvojums, kas perfekti saplūst ar profesionālām mākslinieku kustībām un ķermeņa valodu, ekspresiju, trauslumu, iedvesmu un kaisli. To var nosaukt par muzikāli dejisku Tango kolāžu ar laimīgām beigām!

Baudīt Tango Līnijas Jums piedāvā deju grupa RITMS, “Tango sin Quinto” mūziķu pavadībā mākslinieciski gaumīgajā gandrīz teātrī “Artelis”, kur skatītājam būs iespēja ne tikai noskatīties izrādi, bet arī baudīt “Arteļa” piedāvātos ēdienus un dzērienus patīkamā atmosfērā pie iepriekš rezervētiem galdiņiem, nopērkot biļeti.

Uzvedums sastāv no divām daļām: vakara pirmajā daļā skatītāji varēs nobaudīt dejas izrādi “TANGO LĪNIJAS” (50 min) profesionālo dejotaju izpildījumā. Pēc neilga starpbrīža Tango sajūtu mūzikā turpinās “Tango sin Quinto” un Aija Vītoliņa (45 min).

Piedalās: Deju grupa RITMS, “Tango Sin Quinto” un Aija Vītoliņa (Amber)
Koncepcija: Elīna Breice
Horeogrāfija: Dmitrijs Gaitjukevičs, Elīna Breice, Liene Grava, Evita Birule
Deja: Liene Grava, Olga Teļnova, Evita Birule, Jūlija Kobceva, Dmirtijs Gaitjukevičs, Andrejs Filipovs, Edgars Šļakota
Mūzika: Jānis Stafeckis, Romāns Vendiņš, Ainis Zavadskis, Raimonds Melderis, Artūrs Noviks
Vokāls: Aija Vītoliņa
Producē: Skatuves Mākslas Producentu fonds
Biļetes: “Biļešu Paradīzes” kasēs (www.bilesuparadize.lv )

19/03/2012

Jaunumi Novembrī, Decembrī!

17. novembrī, deju grupas RITMS studijas dejotāji piedalās VEF Kultūras pils rīkotajā, Valsts svētkiem veltītajā pasākumā „Mana Latvija, dadzītis mazs, ieķēries pasaules svārkos” /K.Skalbe/

26. novembrī Valmierā, 3.decembrī Liepājā un 10. decembrī Rīgā RITMA dejotājus (lielus un mazus) varēs sastapt grupas “Instrumenti” koncertos “Tru”!

21/11/2011

JAUNO DALĪBNIEKU UZŅEMŠANA DEJU STUDIJĀ RITMS!!!

Sākoties jaunajai deju sezonai RITMS deju studija aicina jaunos dalībniekus, bērnus un jauniešus vecumā no 8 līdz 25 gadiem, pievienoties dejot un apgūt deju kopā ar mums!Deju grupas RITMS studijā profesionālu pasniedzēju vadībā Jums būs iespēja apgūt laikmetīgo deju, klasisko deju, džeza un hip-hop deju, kā arī dejot ne tikai sava prieka pēc, bet arī ar īpaši veidotām horeogrāfijām uzstāties dažādos deju festivālos, konkursos un deju grupas RITMS koncertos un pasākumos. Studijā apmācība notiek dažādās vecuma grupās: bērniem vecumā no 8 līdz 13 gadiem, jauniešiem ar un bez iepriekšējas deju pieredzes no14 līdz 25 gadiem. Īpaši gaidām puišus un profesionālus dejotājus ar pieredzi dažādos deju stilos, kuriem atlases rezultāta būs iespēja pievienoties deju grupas RITMS pamatsastāvam!
Uz uzņemšanu līdzi jāņem deju/sporta apģērbs!

Uzņemšana notiek:
8. septembrī : 18:30 (8- 13 gadi)     19:30 (14-25 gadi)
10. septembrī : 10:00 (8-13 gadi)       11:00 (14-25 gadi)

VEF Kultūras pilī, Ropažu iela 2, ieeja no dienesta puses 3. stāvā 143. telpā
www.ritms.lv

30/08/2011

Dejas izrādes “Inside” pirmizrāde jau 30. un 31. maijā Nacionālā teātra Jaunajā  Okartes zālē plkst. 18:30!

Dzīvība ir trausla un spēcīga reizē.
Vai esat mēģinājuši runāt ar savu sirdi? Nekad nezinām, vai šai sarunai ir lemts kļūt par pirmo un reizē arī par pēdējo sarunu.  „Inside” ir dejas rekviēms mīlestībai un dzīvotvēlmei.

Izrādes horeogrāfiju veidojis Dmitrijs Gaitjukevičs. Izrādē piedalās deju grupas RITMS dejotāji Liene Grava, Lāsma Znotiņa kā arī Aivars Gailums, Andrejs Filipovs, Aldis Liepiņš, Ivars Broničs. Vakara pirmā daļā Dmitrija Gaitjukeviča solo izrāde “Meiteņu sapnis” jautra un asprātīga izrāde par to ka iemīlējies vīrietis ir gatavs uz visu!
Biļetes var iegādāties Nacionālā teātra kasēs un Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās. Biļešu cena 4 Ls.

26/05/2011

DEJU GRUPAS RITMS PAVASARA KONCERTS

16. maijā plkst. 19.00 VEF Kultūras pilī deju grupa RITMS aicina uz košu un aizraujošu deju koncertu. Kopā atskatīsimies uz šajā deju sezonā paveikto kā arī ielūkosimies jaunu projektu tapšanā!
Koncerta pirmās daļas programmu veidos dažādu stilu un raksturu horeogrāfijas, kuras izdejos gan pamatsastāva, gan studijas dejotāji. Otrajā daļā RITMS piedāvās ieskatīties topošā dejas projekta “Tango līnijas” skicēs.
Strādājot pie jaunās dejas izrādes, radās ideja – ļaut arī citiem ielūkoties tapšanas procesā un, ļoti iespējams, piedalīties izrādes turpmākajā veidošanā. Skatītājiem būs iespēja izteikt savu viedokli un idejas par redzēto, dzirdēto un sajusto. Projekta pirmizrāde paredzēta 2011. gada rudenī.
Koncertā būs redzmas deju grupas RITMS pasniedzēju un horeogrāfu, Latvijas Kultūras akadēmijas absolventu – Elīnas Breices, Dmitrija Gaitjukeviča, Sintijas Siliņas horeogrāfijas kā arī gandrīz absolventu Lienes Gravas un Evitas Birules veidotie darbi.

Biļešu cena: 4Ls, 2 Ls (skolēniem, studentiem, pensionāriem)
Biļetes var iegādāties: VEF kultūras pils kasē un pirms koncerta
Atbalsta: VEF Kultūras pils, Rīgas Dome, tipogrāfija IMANTA, www.kalnina.lv

13/04/2011

Jaunumi Martā, Aprīlī!

Deju grupas dalībnieki aktīvi strādā pie diviem jauniem dejas projektiem: dejas izrādes “Inside” (horeogrāfs Dmitrijs Gaitjukēvičs) pirmizrāde paredzēta 30. maijā Nacionālajā teātrī. Projektā piedalās d.g RITMS dejotāji, kā arī viesdejotāji Aldis Liepiņš, Ivars Broničs, Andrjs Filipovs. Otrs dejas projekta, ar pagaidu nosaukumu, “Tango līnijas”. Šīs izrādes autori ir: Elīna Breice (koncepcija, horeogrāfija), horeogrāfi: Liene Grava, Evita Birule, Elīna Breice un Dmitrijs Gaitjukēvičs. Projekta pirmo skici varēs redzēt 16.maijā VEF Kulūras pilī deju grupas RITMS koncertā.

29/03/2011

Jaunumi februārī!

Februārī, deju grupas RITMS dejotāji un horeogrāfi aktīvi gatavojas vairākiem notikumiem: Lindas Leen koncertam “French Kiss” 14. februārī Arēnā Rīga; Nacionālā teātra mazās zāles atklāšanai 1. martā Nacionālajā teātrī. Kā arī, dejojam mūs varēs redzēt 18. februārī pasākumā Bīriņu pilī un 19. februārī “Empire” klubā Jūrmalā. Tiekamies!!!

02/02/2011

Broadway Jazz atklātā dejas meistarklase!

20. novembrī, plkst. 12:00 VEF Kultūras pilī notiks atklātā džeza dejas nodarbība. Tā ir lieliska iespēja iepazīties un izmēģināt sevi vienā no spilgtākajiem džeza dejas virzieniem-Broadway Jazz!!! Kā dejas pamatu izmantojot klasisko džeza deju, Broadway Jazz deju stilu izvedojis izcilais džeza horeogrāfs Bob Fosse, kurš radījis daudzu pasaulslavenu muzikālo izrāžu horeogrāfijas, kā piemēram – Chicago; Cabaret; All That Jazz; u.c.

Ja jūs vilina mūzikli, kabarē gaisotne, džeza mūzika, aicinām piedalīties un izbaudīt Broadway Jazz atkāto meistarklasi, kas ļaus ieskatīties šajā deju virzienā kā arī deju grupas RITMS darbībā. Lai piedalītos meistarklasē, nav nepieciešama iepriekšēja sagatavotība, vienīgi vēlme dejot un izzināt!
Nodarbību vadīs deju grupas RITMS džeza dejas pasniedzēja Olga Teļnova.

Meistarklase ir bezmaksas!!!

Ko vilkt mugurā? Uz meistarklasi lūdzam ierasties ērtā deju vai sporta apģērbā, kājās džeza čībiņas vai zeķītes!

Meistarklase notiek:
20.novembrī, plkst. 12:00
VEF Kultūras pilī,
Ropažu ielā 2,
3. stāvs, 143.telpa
(no dienesta ieejas)

14/11/2010

Jauno dalībnieku  uzņemšana!!!

Aicināti visi, kuri vēlas pievienoties deju studijai RITMS. Gaidisim jaunos dejot gribētājus ar iepiekšēju deju pieredzi, kā arī iesācējus, vecumā no 8 -25 gadiem. Uz uzņemšanā līdzi obligāti jābūt  ērtam deju (treniņa) apģērbam un apaviem! Uzņemšanas nodarbību vadīs deju grupas RITMS vadītāja Elīna Breice.
Lūdzam ierasties laicīgi, vismaz 15 min. pirms uzņemšanas sākuma!

Uzņemšana notiks:
11. un 12. septembrī plkst.:
13: 00 (bērni vecumā no 8-13 gadiem)
14:00 (jaunieši vecumā no 14-25 gadiem)

VEF Kultūras pilī, Ropažu ielā 2, ieeja no dienesta puses 3. stāvā, 143. telpā.
Vairāk informācijas par  deju stiliem un studijas darbību meklējiet sadaļā deju studija.

06/09/2010

Deju grupa RITMS piedalīsies „ 15. Starptautiskā Baltijas baleta festivāla“ rīkotā Koncertā- maratonā “No klasikas līdz avangardam”, kas notiks 23. Aprīlī, plkst: 18:00 Rīgas mākslas telpā.

vairāk informācijas par festivālu:www.ballet-festival.lv

19/04/2010

Broadway Jazz atklātā meistarklase 17. aprīlī!

Vienreizēja iespēja visiem tiem, kurus vilina mūzikli, kabarē gaisotne un džeza deja, piedalīties un izbaudīt Broadway Jazz!
Kā dejas pamatu izmantojot klasisko džeza deju, Broadway Jazz deju stilu izvedojis izcilais džeza horeogrāfs Bob Fosse, kurš radījis daudzu pasaulslavenu muzikālo izrāžu horeogrāfijas, kā piemēram – Chicago; Cabaret; All That Jazz; u.c.
Atkātā meistarklase ļaus nedaudz ieskatīties šajā deju virzienā kā arī deju grupas RITMS darbībā! Lai piedalītos meistarklasē, nav nepieciešama iepriekšēja sagatavotība, vienīgi vēlme dejot un izzināt!
Nodarbību vadīs deju grupas RITMS džeza dejas pasniedzēja Olga Teļnova un deju grupas RITMS vadītāja, muzikālās izrādes Cabaret (Latvija) horeogrāfe Elīna Breice.

Meistarklase ir bezmaksas!!!

Meistarklase notiek:
17.aprīlī plkst. 13:30
VEF Kultūras pilī,
Ropažu ielā 2,
3. stāvā (dienesta ieeja)

08/04/2010

Orģinālhoreogrāfija
Deju šovi 
Deju programmas
Kustību scenogrāfija
Deju apmācība
Modeļu darbs
Asistēšana pasākuma vadītājam
Dejotāji foto un video reklāmām
Horeogrāfa pakalpojumi

“Laima” darbinieku gada balle (2014)
“Stenders” Jaunā gada balle (2014)
“SWEDBANK” gada balle (2014)
“JYSK” 20.gadu jubilejas pasākums (2014)
“Reģionālā Investīciju banka” gada balle (2014)
“Zemnieku saeima” jaungada balle (2014)
“NORDEA” darbinieku balle (2014)
“First data” darbinieku jaungada pasākums (2014)
“JAHONTS” balle (2014)
“Citrus Solution” balle (2014)
“4FINANCE” darbinieku ziemassvētku balle (2014)
“SAMSUNG GALAXY party” (2013)
“AERODIUM” darbinieku ziemassvētku pasākums (2013)

“Eksporta un Inovācijas gada balva” (2012)
“Dienas Bizness Latvijas uzņēmumu TOP 500″ (2012)
“Rīgas Piena kombrināta” Ziemassvētku balle (2012)
“Dobeles Dzirnavnieka” Ziemassvētku balle (2012)
Dejas izrāde “Tango Līnijas” Artelī (2012)
“LAIMAS” konfektes “Serenāde” 75.gadu jubileja, Spīķeru koncertzālē (2012)
“Circus Scott” Zviedrijas tūre (2012)
“BACARDI “150. gadu jubilejas svinības (2012)
“LMT” 20. Gadu Jubilejas svinības (2012)
“Oriflame” 20.gadi Latvijā (2012)
“G4S” Jaunā Gada balle (2012)
Jaunā Gada sagaidīšana “Hotel Jūrmala SPA” (2011)
Jaunā Gada sagaidīšana “Avalon hotel” (2011)
“Belam” Jaungada balle (2011)
“IPR” ballīte “Artelī” (2011)
“Tieto” Ziemassvētku balle “Sapņu Fabrikā” (2011)
“Tamro” Ziemassvētku balle “Sapņu Fabrikā” (2011)
“Volkswagen” Ziemassvētku pasākums (2011)
Uzstāšanās “INSTRUMENTI” koncertos “TRU” (2011)

“Intercosmo” un “Riga Top Hair” frizieru šovs (2011)
“Circus Scott” projektā Stokholmā (2011)
“Baltic International Bank” klientu pasākums (2011)
“Hansetrailer” pasākums (2011)
Lindas Leen koncerts “Arēnā Rīga” (2011)
Džentelmeņu kluba pasākums Sapņu fabrikā (2011)
“L&T” darbinieku balle (2010)
“Grindeks” darbinieku Ziemassvētku pasākums (2010)
“Rietumu Bankas” Ziemassvētku pasākums (2010)
“DnB NORD” darbinieku Ziemassvētku pasākums “The Best of POP” (2010)
“Positivus 2010″ Salacgrīvā
“Baltic International Bank” klientu pasākums (2010)
Žurnāla “KLUBS” bārs Nr.7 (2010)
Laikmetīgās dejas izrāde “Septiņi sākumi” (2010)
“An&Angel” imidža foto (2010)
“Norvik” bankas Jaungada balle (2010)„Rīgas Tirdzniecības ostas“ 15. Gadu jubilejas pasākums (2009)
„Dzirkstošā Dīvu nakts“ horeogrāfija, izpildījums (2009)
„AIRBALTIC“ 2010. Gada kalendāra izveide (2009)
Mūzikas un mākslas festivāls “Bildes” (2009)
“Nordea” bankas jaunās ēkas atklāšana (2009)
„Baltās nakts 2009“ ietvaros apvienības ZAFTE modes skate (2009)
Dalība Eiropas Čempionātā Basketbolā sievietēm (2009)
Deju studijas “Intriga” 20. gadu jubilejas koncerts Jelgavā (2009)
“Philips” 15. gadu jubilejas svinības (2008)
„DnB Nord“ darbinieku balle (2008)
„Tamro“ klientu pasākums (2008)
“Riga Top Hair” un „Tiggi“ šovs, “Baltic Beauty world” festivāla ietvaros (2008)
1. vieta „Latvijas deju festivālā“ (2008)
„Sapnis vasaras naktī“ Midnight Mols pasākuma režija, horeogrāfija (2008)
Prezidenta kauss basketbolā (2008)
Izdevniecības „Santa“ jubilejas koncerts Nacionālajā teātrī (2008)
LMA modes skate Ievas Janelsiņas kolekcija “JUDITH” (2007)
1. vieta „Latvijas čempionātā šovdejā“ Slampe (2007)
Meža nozares gada balvas „Zelta Čiekurs“ pasniegšanas ceremonija (2007)
„Rietumu bankas“ rudens balle (2007)
„Parex“ bankas darbinieku balle (2007)
“American Express Blue Card” prezentācija (2007)
„Siguldai 800“ noslēguma koncerts (2007)
Rīgas Svētki (2007)
Restorāna „St.Germen“ atklāšanas pasākums (2007)
Eiropas čempionāts autokrosā (2007)
Pasaules čempionāta posms F2 (2007)

Uzstāšanās „Lattelekom“ un „Microsoft“ kopīgi veidotā pasākumā „Zelta Skudra“ (Rēzeknē, Valmierā, Liepājā) (2004)
„Banku Basketbola kauss 2004“ (2004)
Uzstāšanās pludmales voleijbola „Saulkrastu kokteilis“ kausa izcīņā (2004)
Uzstāšanās „AVE SOL Rallijā“ (2004)
LNT humora raidījums “Piektdieņi”
Jaunā Rīgas teātra izrāde “Kā lēna un mierīga balss” (rež.: Alvis Hermanis) (1997)
Dailes teātra izrāde “Zāra Leandere” (rež.: Jānis Streičs)(1996)
TV šovi “Zelta Āmurs” , Mēmais šovs”, “Brīnumrats”
Dziedošo aktrieru festivāls “Pūznis”


Deju grupa RITMS
Vadītāja: Elīna Gaitjukeviča
Tālr.: +371 29592133  E-pasts: ritms@ritms.lv
Adrese: VEF Kultūras pils, Ropažu iela 2, LV-1036, Rīga
https://www.facebook.com/Ritms.Dance

Aplūkot kartē